1031-ша річниця Хрещення Русі. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію та святкування Престольного торжества Свято-Володимирського приділу Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира!

30.07.2019

28 липня 2019 року, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого та 1031-ї річниці Хрещення Русі митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої Євхаристії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Владиці за богослужінням співслужили клірики храму. Літургія зібрала чимало православних міста Житомира.

У цей день собор відзначив своє мале престольне свято, адже один із приділів храму названий на честь рівноапостольного Хрестителя, святого князя Володимира Великого.

Після закінчення служби навколо собору було звершено урочистий хресний хід. По цьому митрополит Никодим привітав усіх із торжеством та знаковими річницями.