9 ТРАВНЯ – НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО.

14.05.2019

9 травня люди з самого ранку поспішали на селищне кладовище – традиційне місце, де вшановують загиблих у Другій світовій війні. Справжніх її ветеранів щороку меншає, натомість віддати шану батькам і дідусям приходять ветерани нової української війни за визволення Донбасу.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

Біля Братської могили відбувся мітинг-реквієм за участі голови Пулинського ОТГ Гаврилюка Олександра Станіславовича, голови Пулинської районної ради Липка Анатолія Петровича, заступника голови Пулинської райдержадиміністрації Трохименко Світлани Іванівни та військового комісара Варивода Олександра Миколайовича.
Біля «вічного вогню» присутні хвилиною мовчання віддали шану загиблим. На знак вшанування пам'яті загиблих у роки Другої Світової та нинішньої війни до Братської могили та могили Ковнацьклого Сергія покладено живі квіти.

Протоієрей Василій Волосянський відслужив поминальнальну панахиду за загиблими солдатами-земляками минулої та нинішньої війни, померлими учасниками бойових дій.

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.

Прес-служба Пулинського благочиння.


Раздел: 
Новости Благочиний