Архієрейське богослужіння із освяченням нових дзвонів у Свято-Різдво-Богородичному храмі с. Озадівка!

17.11.2018

17 листопада 2018 року, у суботу 25-ї седмиці після П'ятидесятниці, у храмі на честь Різдва-Пресвятої Богородиці в селищі Озадівка (Бердичівське благочиння) відбулась урочиста Божественна літургія.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили: благочинний Бердичівського району ієромонах Варфоломій (Бойков), настоятель храму протоієрей Ярослав Ігнатюк та священослужителі благочиння, що прибули на молитву.

Після закінчення літургії митрополит Никодим за участі духовенства та богомольців очолив чин освячення нових дзвонів на території церкви. Освятивши Владика власноруч звершив святковий передзвін.

Вітаючи присутніх на службі архіпастир побажав усім любити свій храм і частіше його відвідувати. Також Владика промовив слово настанови.