Білорусія. Митрополит Никодим взяв участь у богослужінні та святкових заходах в місті Туров.

12.05.2018

11 травня 2018 року, на запрошення єпископа Туровського і Мозирського Леоніда, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Білорусію та взяв участь у святкових урочистостях з нагоди Дня шанування святого святителя Кирила, єпископа Туровського.

Святкова літургія, котру очолив митрополит Мінський і Заславський Павел була звершена у Турові, в особливому павільйоні над залишками фундаменту древнього кафедрального собору, який у XIII столітті був зруйнований внаслідок землетрусу.

Патріаршому Екзарху співслужили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Брестський і Кобринський Іоанн, архієпископ Гомельський і Жлобинський Стефан, архієпископ Городницький Олександр, вікарій Київської єпархії, єпископ Туровський і Мозирський Леонід, єпископ Молодечненский і Столбцовский Павло, єпископ Слуцький і Солігорський Антоній.

Після завершення богослужіння учасники літургії перейшли до пам'ятника святителю, де відбулось славлення угоднику Небесному.

Завершилось торжество вітаннями від архієреїв.