Чуднів. Митрополит Никодим очолив літургію у Свято-Різдво-Богородичному храмі та привітав настоятеля із Днем Ангела!

13.12.2018

13 грудня 2018 року, в день пам'яті святого апостола Христового Андрія Первозванного, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій архіпастирський візит у Чуднівське благочиння Житомирської єпархії.

У районному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці. настоятелем якого є благочинний протоієрей Андрій Змієвський, Владика очолив служіння Священної Євхаристії. Співслужили митрополиту священослужителі благочиння, а також благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим і благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук.

Богослужіння зібрало молодь, діток та чимало охочих піднести молитви до апостола і проповідника Христового, котрий доніс Божественне Слово на територію нашої держави.

Після завершення літургії митрополит никодим привітав присутніх мирян та духовенство зі святом, щирі вітання висловив настоятелю, протоієрею Андрію, котрий свято шанує День Небесного хранителя.