Чудо архістратига Михаїла в Хонех. Архіпастирський візит митрополита Никодима у Новоград-Волинський, Божественна літургія у Свято-Троїцькому кафедральному соборі!

20.09.2019

19 вересня 2019 року, Церква згадує подію Чуда архістратига Михаїла в Хонех. Цього святкового дня митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав із святительським візитом Свято-Троїцький кафедральний собор м. Новоград-Волинський.

Його Високопреосвященство очолив Священну літургію у співслужінні намісника протоієрея Валентина Мороз, духовенства храму та району. У часі богослужіння було піднесено сугубі прохання і молитву за мир в Україні.

Наприкінці служби Владика звернувся до священослужителів та мирян із словом проповіді. Архіпастир привітав усіх із святом, а також із 21-ю річницею від освячення величного Троїцького собору міста. Намісника храму разом із матушкою митрополит Никодим відзначив почесними грамотами, орденом та медаллю.

Пресс-служба Житомирської єпархії.