День шанування Собору Волинських святих. Урочиста літургія у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинський!

11.05.2018

10 травня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святкових торжествах з нагоди Дня Собору Волинських святих.

9 травня, накануні свята архіпастир звершив Всенічну у Володимир-Волинському Свято-Успенському кафедральному соборі. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

У сам день Собору Волинських угодників Небесних прибувші на торжество архіпастирі вислухавши вітальні слова вихованців воскресної школи розпочали служіння святої Євхаристії.

Божественну лтургію очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Брестський і Кобринський Іоанн (Білоруська Православна Церква), архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Івано – Франківськй і Коломийський Тихон, єпископ Хотинський Веніамін, духовенство єпархії та гості в священному сані.

Традиційно після закінчення літургії відбувся Хресний хід до каплиці Волинських святих, що розташована неподалік древнього кафедрального собору. Насамкінець архіпастирі привітали правлячого архієрея, духовенство і мирян із святом.