Фейковий допис у соціальній мережі!

04.02.2019

3 лютого 2019 року, у післявечірній час, у соціальній мережі Facebook, в декількох із загальнодоступних інформаційних груп, як наприклад "Оголошення Попільня" та "Підслухано Баранівка" було розміщено допис від автора "Козачук Надія". У дописі було поширено брехливу та провокативну інформацію про одного із кліриків Житомирської єпархії, духівника Спасо-Покровського монастиря селища Вільха (Романівський район) схіархімандрита Амфілохія (Волощенко).

Автор (Козачук Надія) розмістила фейкове фото паспорта, згідно котрому священослужитель нібито являється громадянином Російської федерації. При тому Надія звертаючись до учасників груп написала наступне "а кажуть попи у нас не московські... знайомтесь громадянин російської федерації Волощенко Владислав, серед віруючих Романівського району відомий як батюшка Амфілохій".

Говорячи про цей фейковий наклеп відразу хочемо звернути увагу на саме фото. Не потрібно бути великим спеціалістом аби помітити, що фото "паспорту" змонтоване, але іншим важливим моментом є те, що отець Амфілохій, в миру по паспорту Волощенко Владислав Володимирович є ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ! І навіть у фейковому паспорті прізвище англійською мовою вказано невірно. Фото оригінальних паспортів (українського і закордонного) ми додаємо нижче.

Цікавим є і те, що уже наступного дня і дописи в інформаційних групах і сама сторінка авторки просто зникли...

Вважаємо допис автора "Козачук Надії" типовою провокацією та брехливим наклепом проти клірика Житомирської єпархії. Закликаємо відповідні державні органи звернути увагу на подібні дописи у соціальних мережах, адже саме подібні провокації саме і розпалюють міжконфесійну ворожнечу...

Прес-служба Житомирської єпархії.Раздел: 
Новости Епархии