Хресна хода з Баранівки вирушила до Почаївської Лаври!

25.08.2018

20 серпня 2018 року у храмі Свято-Різдва Богородиці був відслужений молебень на благословення у дорогу прочан, що вирушили цього дня у багатоденне піше паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Вже 4-й рік поспіль паломники з м. Баранівка йдуть хресною ходою до храму, у смт. Понінка Шепетівської єпархії, а звіти до Почаєва, щоби відсвяткувати разом з паломниками з усієї України престольне свято Почаївської Лаври – Успіння Пресвятої Богородиці. Як і у попередні роки, хресну ходу очолив благочинний Баранівського округу прот. Роман Клим. З року в рік кількість бажаючих долучитись до хресної ходи збільшується, і не винятком став цей рік, кількість бажаючих потрудитись у хресній ході склала більше трьохсот чоловік.

По ходу слідування хресного ходу було відслужлено молебень в Свято – Михайлівському храмі, що у с. Стара Гута Баранівського благочиння.

Упродовж всього невеликого шляху паломники співали акафісти, священики читали молитви за Церкву Христову і за мир в Україні та окроплялись святою водою.

Прес-служба Баранівського благочиння.