07.10.2018

1 жовтня 2018 року розпочала роботу ХV Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді Української Православної Церкви. Конференція проходила в селищі Лазурному і тривала 4 дні. Загальна кількість учасників склала понад 100 чоловік.

З благословіння Високопреосвященнішого митрополита Житомирського і Новоград Волинського Никодима троє представників Житомирської єпархії прийняли участь у обговоренні важливих питань, що стосувались роботи з молоддю. Члени делегації з Житомира під керівництвом голови єпархіального відділу по роботі з молоддю протоієрея Романа Цукало щоденно слухали лекції та доповіді.

Найбільш корисними виявились доповіді голів молодіжних відділів, які звітували про роботу, виконану за минулий рік. Завдяки великій кількості презентацій всі учасники мали змогу побачити багато цікавих проектів. У кожній презентації було чимало нових ідей, реалізовувати які можна в будь-якій єпархії.

Окрім представників УПЦ були на конферецнії також колеги із Білорусі. Іноземні гості також представили декілька доповідей і презентацій, що викликали великий інтерес у українських священників.