Клірики єпархії із подарунками від святителя Миколая відвідали діточок в обласній дитячій лікарні!

21.12.2021

20 грудня 2021 року, на другий день після свята в честь святителя Миколая чудотворця, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, клірики єпархії відвідали КУ «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня».

З нагоди свята Миколая чудотворця, настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Сінгури протоієрей Вадим Давнюк та настоятель Свято-Миколаївського храму с. Станишівка ієрей Серафим Давнюк відвідали дитячі відділення з святковим благословінням та передати дітям частинку святкової радості у вигляді солодких подарунків.

Із захопленням та великою радістю отців зустрічали не тільки дітки, але і дорослі та власне самі лікарі.