Митрополит Никодим очолив літургію Великого Четверга та чин умовіння ніг!

25.04.2019

25 квітня 2019 року, у Великий Четвер, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Вечірні в поєднанні із літургією святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили окремі благочинні, духовенство обласного центру та інші. Після завершення літургії відбувся особливий чин омовіння ніг, котрий лише один раз в рік звершується на Страсній седмиці у четвер і лише єпископом.

Під чину митрополит Никодим під читання святого Євангелія омив ноги дванадцятьом священикам, як це зробив Спаситель своїм учням. По закінченні чину омовіння Владика звернувся до присутніх у соборі на молитві із словом настанови.