Митрополит Никодим очолив престольне торжество Свято-Благовіщенського собору м. Коростишів!

07.04.2019

7 квітня 2018 року, в день Неділі четвертої після П'ятидесятниці, а також шанованого свята на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав місто Коростишів, де очолив урочисте престольне торжество Свято-Благовіщенського собору.

Владику гарно зустрічали дітки. Архіпастирю піднесли квіти та коровай. В самому ж храмі митрополита зустрічали священики на чолі із настоятелем благочинним Коростишівського району архімандритом Яковом (Шумов).

На святкову літургію цього святкового воскресного дня зібралось надзвичайно багато мирян, прийшло чимало діток та молоді.

Після закінчення богослужіння було звершено традиційно хресний хід, під час якого окропили усіх святою водою. На закінчення Владика привітав настоятеля, собор духовенства та усіх вірян із величним торжеством на честь Благовіщення Матері Христової, побажав Покрову та Заступництва від Богоматері.