Митрополит Никодим освятив новозбудований Свято-Михайлівський храм у селі Борушківці, та звершив там першу Божественну літургію!

21.11.2020

21 листопада 2020 року, свята Церква вшановує пам'ять Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних. В цей святковий день особливо радісна подія відбулась у невеличкому селищі під назвою Борушківці, що на Любарщині. Мешканці села зібрались на урочисте освячення місцевого новозбудованого храму в честь святого архістратига Михаїла.

Свято розпочалось із зустрічі Правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Облачившись на кафедрі Владика увійшов до вівтаря, де звершив чин освячення Престолу та храму цілком. Під час освячення і звершення Божественної літургії Його Високопреосвященству співслужив благочинний Любарського району протоієрей Миколай Шапіренко, священослужителі благочиння та гості у священному сані.

Під час малого входу святої Євхаристії митрополит Никодим удостоїв настоятеля парафії церковної ногороди - права носіння золотого наперсного хреста. Після завершення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх у храмі із словом проповіді. Владика привітав усіх із освяченням храму та його Престольним торжеством, а ще побажав, аби новозбудована святиня служила для вірян особливим місцем отримання Господньої благодаті та духовного збагачення.

Прес-служба Житомирської єпархії.
Раздел: 
Новости Епархии