Митрополит Никодим відвідав Зимненський Святогірський Успенський монастир на Волині.

12.01.2021

12 січня 2021 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із візитом відвідав Святогірський Зимненський жіночий ставропігійний монастир.

Його Високопреосвященство разом із митрополитом Володимир-Волинським і Ковельським Володимиром взяли участь у святій Божественній літургії в Успенському соборі обителі. Богослужіння очолив Намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Під час літургії Владикам співслужили місцеві священослужителі, а також молились сестри монастиря, настоятелька ігуменя Стефана (Бандура) та вихованці Регентського духовного училища, що діє при обителі.

У часі перебування в монастирі митрополит Никодим привітав насельниць та матушку ігуменю із святими днями Христового Різдва, кожному вручив Різдвяний подарунок та побажав аби Народжений Богомладенець приніс духовну радість, крепості, сили та Небесної милості.