Митрополит Никодим взяв участь у торжествах з нагоди вшанування Почаївської ікони Пресвятої Богородиці у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

05.08.2021

5 серпня 2021 року, у Почаївській Святогірській Свято-Успенській Лаврі відулись святкові урочистості з нагоди Дня шанування чудотворної ікони Божої Матері Почаївська. Торжественну літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із ієрархами співслужив за святковим богослужінням Його Блаженству. Літургія відбулась у Свято-Преображенському соборі обителі.

Святкові урочистості зібрали у головній святині Західної України сотні священослужителів та тисячи вірян із різних кутків України.