Митрополит Никодим зустрівся із Патріархом Болгарським Неофітом!

10.12.2019

9 грудня 2019 року, митрополит Никодим відвідав у Софії кафедральний собор Святої Неділі на честь мучениці Кіріакії Нікомідійської, де помолився перед святинями та чесними мощами святого Стефана Уроша II Милутина. Також архіпастир побував у Патріаршому кафедральному соборі святого Олександра Невського.

У часі свого візиту в Болгарію митрополит Никодим мав офіційну зустріч із Святішим Неофітом, Митрополитом Софійським, Патріархом Болгарської Православної Церкви.

Його святість тепло прийняв Владику та супроводжуючих в патріаршій резиденції.

Митрополит Никодим передав вітання від Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, розповів про стан справ у нашій Церкві, вручив подарунок та попросив святих молитов і благословіння.

Патріарх Неофіт розповів, що завжди молиться за Україну та її народ, молиться за мир в нашій державі та припинення війни на Сході. Особливо підносить молитви за Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія та повноту нашої Церкви.

На останок спілкування Його Святість передав усім Своє благословіння.

Пресс-служба Житомирської єпархії.