Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира.

07.08.2021

7 серпня 2021 року, в день пам'яті події Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння божественної літургії у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира.

Владику привітно та урочисто зустріли найменші прихожани храму - вихованці воскресної школи. Діти піднесли квіти та коровай, а ще сказали багато приємних віршів. Розпочалось богослужіння. Митрополиту співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), почесний настоятель храму протоієрей Петро Костюк, настоятель протоієрей Іоанн Шевченко та інші.

Під час звершення літургії віряни мали можливість молитися перед чесними мощами угодників Божих: святих і праведних Іоакима та Анни, святої рівноапостольної Марії Магдалини та великомученика і цілителя Пантелеймона.

На завершення богослужіння митрополит Никодим звернувся із словом вітання до присутніх. Владика подякував духовенству та вірним за спільні молитви у часі служби, а ще закликав із вірою молитися перед мощами угодників Божих. Із подячним словом до Владики звернувся настоятель храму протоієрей Іоанн.