Митрополит Никодим звершив святкову літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Володимир-Волинський.

30.07.2018

29 липня 2018 року, у Неділю 9-ту після П'ятидесятниці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав древнє місто Володимир-Волинський та взяв участь у святковій літургії у Свято-Успенському кафедральному соборі.

Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Його Високопреосвященству окрім Житомирського архієрея співслужили митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Гайнувський Павел (Польська Православна Церква), духовенство кафедрального собору та гості у священному сані.

У цей день мешканці Володимир-Волинського відзначали 1030-ту річницю Хрещення Русі, а також цю ж річницю від заснування міста.

Після завершення служби Високопреосвященні архіпастирі взяли участь у святкових заходах з нагоди свята міста.