Молитва перед навчанням

03.09.2021

Молебень перед початком 2021/2022 навчального року в храмі Різдва Богородиці села Жолобне. 28 вересня 2021 року, в день свята Успіння Богородиці, в храмі Різдва Божої Матері села Жолобне Новоград- Волинського благочиння відслуженний молебень для учнів перед початком 2021/2022 року загальноосвітньої школи. Юні школярі прийняли участь в таїнствах Покаяння, Євхаристії, разом з усіма прихожанами попросили Божої допомоги перед початком навчання в школі. Настоятель храму ієрей Олександр Трохимчук від імені Правлячого архієрея Високопреосвященнішого митрополита Житомирського і Новоград- Волинського Никодима привітав молодь з початком навчання, побажав успіхів і натхнення в нелегкій праці на ниві знань, щоб навчання пішло усім на користь, втіху і радість батькам, Православній Церкві та нашій Україні.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.