Неділя перед Різдвом Христовим! Божественна літургія та Вечірня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

06.01.2019

6 січня 2019 року, у Різдвяний сочельник і неділю святих отців, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено дві Божественних літургії святителя Іоанна Златоустого. Пізня літургія відбулась під очоленням Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського.

Владиці співслужили священики собору. Молитва накануні свята Різдва Христового зібрала у стінах храму велику кількість мирян.

Посилена молитва у часі звершення літургії була піднесена за мир в Україні.

Після причастя сповідників та діточок і по закінченні літургії було звершено святкову Вечірню, так як і говорить Устав Різдвяного сочельника.

Митрополит Никодим привітав богомольців із воскресним днем, закликав у смиренні та терпінні очікувати величне свято Христового Народження.