Неділя про блудного сина! Митрополит Никодим звершив Божественну літургію та священицьку хіротонію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

24.02.2019

24 лютого 2019 року, у другу підготовчу неділю до Великого посту про блудного сина, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулось дві Божественних літургії. Традиційно у співслужінні духовенства храму пізнє богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Перед початком літургії ставленик, диякон Георгій, склав священицьку присягу, адже під час святої Євхаристії відбулась ієрейська хіротонія.

Із проповіддю на тему воскресного Євангелія звернувся до присутніх клірик собору протоієрей Роман Цукало.

Духовенство та віряни піднесли сугубі молитви за мир в Україні та подолання ворожнечі.

Насамкінець євхаристичної молитви відбувся подячний молебінь.