Новоград-Волинський. Митрополит Никодим очолив святкову воскресну Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі!

26.10.2020

25 жовтня 2020 року, у 20-ту Неділю після П'ятидесятниці, в день пам'яті святих отців сьомого Вселенського собору, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав місто Новоград-Волинський, де у Свято-Троїцькому кафедральному соборі очолив служіння святої Божественної літургії.

Під час богослужіння Високопреосвященнішому Владиці співслужив архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз та духовенство, що зібрались на молитву. На малому вході літургії, за усердні труди на славу Божу, намісник був удостоєний великої церковної нагороди - права служіння із відкритими царськими вратами до "Отче наш".

Також у часі богослужіння митрополит Никодим звершив над ставлеником священицьку хіротонію.

Насамкінець літургії Владика звернувся до мирян із словом вітання та настанови. Благодійників собору було відзначено церковними нагородами.