Преображення Господнє. Престольне торжество Спасо-Преображенського кафедрального собору!

20.08.2019

19 серпня 2019 року, вся повнота Української Православної Церкви молитовно шанує одне із двунадесятих свят - Преображення Господа нашого Ісуса Христа. Цього дня своє Престольне торжество відзначає Спасо-Преображенський кафедральний собор міста Житомира.

З нагоди урочистої церковної події у головному храмі обласного центру зібрались сотні житомирян. Божественну літургію звершили два архієреї: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Бучанський Пантелеймон. Владикам співслужили священослужителі Житомирської єпархії.

Митрополит Никодим привітав усіх присутніх на молитві із святом та нарочитим Днем кафедрального собору. Його Високопреосвященство подякував архієпископу Пантелеймону за святительські молитви, священикам та мирянам за присутність та участь у святій літургії.

Також було прочитано молитви та окроплено корзинки із плодами нового врожаю.