Щиро вітаємо митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима з Днем народження!

26.02.2021

26 лютого 2021 року Правлячому архієрею Житомирської кафедри виповнюється 49 років.

Апостол Павло у посланні до римлян пише: "Таким i повинен бути у нас Архієрей: святий, незлобливий‚ непорочний, вiддiлений вiд грiшникiв i пiднесений вище небес". І справді, кожне слово з цього уривку сміливо можна віднести до вашої особи. Ми неймовірно вдячні Богу що маємо саме такого святителя.

Прийміть же, Владико, наші теплі привітання та щирі побажання здоров’я, милості та ласки Божої! Нехай Вседержитель зміцнить Ваші душевні і тілесні сили для подальшого ревного святительського служіння на славу Святої Православної Церкви!