Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Своє престольне свято відзначає село Карпівці!

22.11.2021

21 листопада - Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Своє престольне свято відзначає село Карпівці Чуднівського округу. З благословіння Владики Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського була відслужена Божественна літургія. Її очолив благочинний прот. Андрій Змієвський, якому співслужили священики благочиння. Під час літургії молились за припинення пандемії, здоров'я хворих та мир в Україні.

Після літургії відбувся хресний хід навколо храму. В кінці благочинний прот. Андрій сказав проповідь та привітав настоятеля та жителів села зі святом. У свою чергу настоятель храму прот. Андрій Легкий подякував священикам за молитву та за приїзд на свято.

Прес-служба Чуднівського благочиння.