Сповідь духовенства Попільнянського благочиння!

23.08.2019

22 серпня, в день пам'яті святого апостола і євангелиства Матвія, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась соборна Божественна літургія. Очолив богослужіння настоятель храму, благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис.

Отцю благочинному співслужили священослужителі благочиння. Як і кожного посту цього дня отці приступили до таїнства покаяння. Наприкінці служби усі причастились святих Христових Таїн.

Протоієрей Петро привітав духовенство із таїнствами, а також подякував за спільне молитовне єднання.

Відразу після богослужіння було проведено збори Попільнянського благочиння, на котрих благочинний доніс інформацію до священиків, а також вислухав їхні питання та пропозиції.

Прес-служба Попільнянського благочиння.