Сповідь духовенства Попільнянського району. Архієрейське богослужіння у Свято-Миколаївському храмі.

31.03.2021

31 березня 2021 року, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась загальна сповідь духовенства Попільнянського району. Звершив таїнство покаяння духівник благочиння протоієрей Олексій Бусько.

Відразу після сповіді у храмі відбулась Божественна літургія Напередосвячених Дарів. Очолив богослужіння Правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив благочинний, настоятель парафії протоієрей Петро Лис та священики благочиння. Літургію оспівував молодіжний хор храму.

По завершенні молитви митрополит Никодим звернувся до вірян із словом проповіді, а священиків привітав із духовним очищенням.