Своє престольне свято молитовно відзначила церковна громада Свято-Іоанно-Богословського храму села Обухівки

22.05.2018

Двадцять першого травня Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

У понеділок седмиці 7-ї після Пасхи, у день храмового свята, у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Обухівки було звершено святкове Богослужіння.

Зранку, коли прокидається земля, зігріта теплим сонячним промінням, а птахи сповіщають про початок нового дня, до старовинної церкви стікалися православні: тутешні парафіяни, віруючі з сіл Маркушів, Великих Низгірців, Бистрика, Великої П’ятигірки і міста Бердичева, приїхали й молільники з Житомира. Богослужіння очолив настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Обухівки архімандрит Мануїл (Бицик), йому співслужили настоятель Свято-Успенської церкви с. Осикового протоієрей Олександр Худяков та настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Реї ієрей Євген Дзядух. Після водосвятного молебню з акафістом священик тепло привітав усіх зі святом і щедро окропив святою водою. Божественна Літургія, піднесений спів церковного хору й особливе відчуття духовного єднання… «Апостоле, Христу Богу возлюбленне, ускори избавити люди безответны, приемлет тя припадающа Иже падша на перси приемый. Егоже моли, Богослове, и належащий облак языков разгнати, прося нам мира и велия милости...» Підносячи свої молитви, віруючі просили заступництва святого Іоанна Богослова, зверталися до Господа, щоб послав здоров’я душі й тіла і любов одне до одного…. «Апостол Іоанн Богослов назвав Бога Любов’ю, і ми в своїх почуттях повинні прагнути стяжати любов та з нею наблизитися до Христової любові… Згадаймо слова: «Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог в ньому…» Нехай Господь за молитвами Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова укріпить усіх нас у щирій любові, непохитній вірі та світлій надії», – звернувся до віруючих словом проповіді настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Обухівки архімандрит Мануїл (Бицик). Після Божественної Літургії було звершено Хресний хід навколо храму. Яскраве сонце, злагоджений спів і сяючі на обличчях краплі благодатної води: радість та благоговіння відчували учасники урочистої процесії...

Святий Апостоле і Євангелісте Іоанне Богослове, моли Бога за нас!

Прес-служба Бердичівського благочиння.