Святковий молебень з акафістом з нагоди престольного свята Житомирської каплиці в честь Олександра Невського!

12.09.2021

12 вересня 2021 року,в день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського у каплиці в честь однойменного святого, що у Житомирському міському центральному парку було звершено святковий молебінь з нагоди престольного свята каплиці.

Святковий молебінь просто неба із читанням акафісту до благовірного князя очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужили священослужителі міста Житомира та району. Перед початком богослужіння архієрея надзвичайно гарно зустріли дітки, а ще на урочисту молитву зібралось чимало вірян.

У завершення молебня митрополит Никодим звернувся із словом вітання до присутніх. Владика закликав богомольців у своїх молитвах частіше звертатись до святого Олександра Невського, просити Його допомоги у протистоянні проти гріху. Особливі слова вітання архіпастир висловив настоятелю каплиці протоієрею Миколаю Синюку.

У свою чергу отець Миколай подякував Владиці за святительську молитву і благословіння, вручив букет квітів та на згадку про свято картину кафедрального собору Преображення Господнього у Житомирі.

Прес-служба Житомирської єпархії.Раздел: 
Новости Епархии