Свято-Успенський архієрейський собор. Заупокійна Божественна літургія архієрейським чином!

02.03.2019

2 березня 2019 року, у м'ясопусну батьківську поминальну суботу митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії в Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму: протоієрей Олег Целуєв, протоієрей Володимир Ігнатюк, протоієрей віктор Голубовський та протодиякон Петро Михальчук.

Під час богослужіння були піднесені молитви за спочилих воїнів, безвинно убитих та усіх від віку спочилих православних християн.

Наприкінці літургії Владика подякував присутнім за спільно проведений час у Євхаристичній молитві. Після цього відбулась велика поминальна панахида.