У 25-ту Неділю після П'ятидесятниці Житомирський архіпастир звершив Божественну літургію в місті Шипка (Болгарія).

09.12.2019

8 грудня 2019 року, у 25-ту Неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Христового в Болгарському місті Шипка.

Очолив служіння митрополит Старозагорський Киприян. Під час богослужіння митрополит Никодим мав можливість звершити дияконську хіротонію над монахом Калиніком. Під час богослужіння архієреї та духовенство піднесли молитви за мир в Україні та мирне врегулювання конфлікту на Сході нашої держави.

Житомирський архіпастир подякував митрополиту Киприяну за спільне служіння святої Євхаристії, побажав крепості, сили та Божого благословіння у архіпастирських справах. Також архієреї звершили заупокійну молитву за спочилими солдатами русько-турецької війни, адже місто Шипка у період цього протистояння було найгарячішою точкою.

Пресс-служба Житомирської єпархії.