У день свята П'ятидесятниці Житомирський архіпастир очолив літургію та Вечірню у кафедральному соборі!

27.05.2018

27 травня 2018 року, православні християни відзначають святу П'ятидесятницю, День Святої Трійці. Цей день також вважається народженням Христової Церкви, адже після сходження на учнів Господніх Духа Святого вони розпочали свою мужню і велику апостольську діяльність.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира святкову Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили священики храму.

Цього дня святкову Євхаристію та Вечірню після неї відвідали чимало православних міста Житомира.

Під час Божественної літургії митрополит Никодим звершив священицьку хіротонію.

У часі звершення Вечірні були прочитані колінноприклонні молитви. Насамкінець свята відбулось освячення принесеного вірянами зіля.