У Житомирі відзначили Престольне свято храму святої великомучениці Варвари, що на Смолянці!

17.12.2021

17 грудня 2021 року, в день пам'яті святої великомучениці Варвари своє Престольне свято відзначив нижній Свято-Варваринський храм Свято-Миколаївської парафії міста Житомира, що на Смолянському кладовищі.

На святкове богослужіння зібралося чисельне духовенство та чимало православних міста Житомира.

Божественну літургію очолив архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк.

Наприкінці служби було звершено святковий хресний хід навколо храму, під час якого було прочитано Євангеліє та окроплено богомольців святою водою.

Протоієрей Сергій у своєму вітальному слові розповів про надзвичайну віру і духовну мужність святої Варвари як приклад для наслідування кожному. Настоятель храму, протоієрей Стефан Періг подякував духовенству та вірянам за спільну молитву.