У Житомирі вшанували чудотворний образ Божої Матері ПОДІЛЬСЬКА!

05.09.2021

5 вересня 2021 року, в місті Житомирі відбулись святкові урочистості з нагоди шанування чудотворного образу Божої Матері "ПОДІЛЬСЬКА". Святкові богослужіння пройшли у Свято-Успенському архієрейському соборі Житомира, де зберігається святиня.

Напередодні торжества у храмі було звершено святкову Всенічну. Богослужіння у співслужінні духовенства очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. У часі молитви пройшов чин Літії.

В сам день свята митрополиту співслужили: секретар Житомирської єпархії та благочинний Житомира архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський, клірики храму та інші.

На молитву у цей урочистий день, до древнього Подільського храму зібралось надзвичайно багато вірян, гостей та паломників. Єдиними устами і серцем усі молились до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом.

Наприкінці літургії відбувся святковий хресний хід. Чудотворну ікону Богородиці обнесли навколо Успенського собору.

Митрополит Никодим у своєму вітальному слові закликав вірян цінувати велику святиню Житомира, невпинно молитись до Пресвятої Богородиці, просити Її всесильної допомоги, заступництва, а ще завжди дякувати Матері Божій за все, що маємо.

Церковними орденами було відзначено помічників Успенського архієрейського собору.