В день пам’яті цілителя Пантелеймона митрополит Никодим очолив святкування Престольного торжества Свято-Пантелеймонівського храму, що будується у Любарі.

09.08.2021

9 серпня 2021 року, в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство очолив святкування престольного торжества храму на честь однойменного святого, який будується у Любарі і найближчим часом готується до відкриття.

За богослужінням, яке пройшло у Свято-Троїцькому храмі митрополиту співслужив благочинний Любарського району протоієрей Миколай Шапіренко, а також священики Любарського округу.

Завершенням літургії стало настановче слово архіпастиря. Владика привітав усіх присутніх на молитві із святом на честь святого цілителя, побажав Його постійної допомоги та заступництва.