В день пам'яті святого апостола Якова брата Господнього, митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Іаківлівському храмі м. Житомира!

05.11.2019

5 листопада 2019 року, в день пам'яті святого апостола Іакова, брата Господнього, своє Престольне свято відзначає Свято-Іаківлівський храм міста Житомира.

З нагоди торжества, вже перед початком літургії величний храм, що на древньому кладовищі, був переповнений православними житомирянами та гостями. Духовенство та дітки очікували на приїзд правлячого архієрея.

Владику зустрічали радісно і привітно дітки воскресної школи. Божественну Євхаристію очолив Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Архіпастирю співслужив архієпископ Городницький Олександр, а також клірики храму, духовенство міста Житомира та різних благочинь єпархії.

Після закінчення богослужіння було звершено хресний хід із читанням Євангелії. Під час цього вірян окропили святою водою.

Насамкінець митрополит Никодим привітав духовенство і мирян із престольним святом Іаківлівського храму міста Житомира. Щирі слова привітань Владика висловив настоятелю та клірикам парафії.

Пресс-служба Житомирської єпархії.