В день пам`яті святого преподобного Серафима Саровського митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Анастасіївському монастирі!

01.08.2019

1 серпня 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Серафима Саровського у Житомирському Свято-Анастасіївському монастирі відбулась урочиста Священна літургія з нагоди престольного свята нижнього храму головного собору обителі.

Очолив торжество молитви Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили: архієпископ Гурій, архієпископ Бучанський Пантелеймон, а також духовенство Житомирської єпархії та гості.

На богослужінні були присутні сестри обителі та ігуменя Михаїла (Фурманець).

Із словом проповіді до вірних звернувся правлячий архієрей Житомирської єпархії.

На завершення літургії архіпастирі, духовенство та вірні обійшли собор хресною ходою. Владика Никодим привітав усіх із святом, побажав заступництва та молитовного ходатайства від преподобного Серафима Саровського, який серед вірян шанується по особливому.