В день шанування Володимирської ікони Божої Матері митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі Коростишева!

06.07.2020

6 липня 2020 року, у свято Володимирської ікони Божої Матері, в Коростишівському благочинні Житомирської єпархії відбулась загальна сповідь духовенства, а також соборна Божественна літургія. Євхаристію було звершено у Свято-Благовіщенському соборі Коростишева.

Очолив богослужіння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Бучанський Пантелеймон, а також настоятель собору благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків (Шумов) та духовенство благочиння.

Молитва зібрала місцевих жителів та гостей. Особливі прохання було піднесено за припинення пандемії та зцілення від недуги хворих.

У завершення літургії митрополит Никодим виголосив слово настанови. У своїй промові Владика привітав архімандрита Якова, будівничого Благовіщенського собору, з особливим днем - 9 річницею перебування на Коростишівські землі у статусі благочинного. Архіпастир відмітив ревність віри, мудрість та духовну сміливість отця благочинного, а ще подякував за посильні труди понесені на благо Христової Церкви.

В свою чергу архімандрит Яків подякував Преосвященним архієреям за візит та святительські молитви, духовенству та вірним за підтримку та присутність.