Відбулися вересневі збори духовенства Бердичівського благочиння

17.09.2021

Сімнадцятого вересня духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на черговому зібранні, яке очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Днями Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, провів збори благочинних у Тронному залі Житомирського єпархіального управління. За традицією розглянуті питання були обговорені на зустрічі священства Бердичівського благочиння у п’ятницю седмиці 13-ї після П’ятидесятниці. Також на зібранні йшлося про здійснення соціального служіння, особливості ведення церковної документації та духовно-просвітницьку роботу.

На зборах духовенства благочиння благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) акцентував увагу на дотриманні правил й установок при звершенні Таїнств Православної Церкви: Сповіді, Причастя, Вінчання, Соборування та інших. Крім того були обговорені актуальні проблеми, які стосуються життєдіяльності парафій.

Під час спілкування голова зборів надав можливість усім бажаючим поставити свої запитання і наприкінці побажав присутнім кріпості сил та Божої допомоги у пастирських трудах.

Зустріч духовенства почалася і завершилася спільною молитвою.

Прес-служба Бердичівського благочиння.
Раздел: 
Новости Благочиний