Відзначив день свого народження благочинний Андрушівського округу!

14.08.2018

2 серпня, в день памяті пророка Божого Іллі, відзначив день свого народження благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів). В цей день була відслужена святкова Божественна Літургія, яку очолив намісник Тригірського монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), якому співслужили архімандрит Макарій (Гаврилів), прот. Святослав Гаврилів і прот. Назарій Палашовський.

По закінченню Божественної літургії був відслужений подячний молебень перед іконою Пророка Божого Іллі, після чого звучало привітання, від архім. Галактіона і від прот. Святослава, які побажали довгих літ служіння у престола Царя нашого небесного, розуміння від близьких людей і від пастви, щоб сили які були затреченні, труди які були проведені і зараз проводяться, Господь прийняв як дар, і нагородив великою нагородою. Щоб Господь дарував свою милість відчути на собі силу молитви, яка невпинно проливається з уст священиків і прихожан Свято-Покровського храму.

Також на свято прибув, Голова союзу ветеранів Афганістану Павел Ментов і вручив нагороду - медаль «85 років повітряно-десантним військам»

Також прихожани храму в свою чергу привітали свого духовного наставника, побажавши самого головного в цьому житті, це здоровя як духовного так і тілесного і щоб Господь послав свою благодать в цей день, через пророка Божого Іллю, в день памяті якого Ви народилися, і щоб Ви відчули на собі ту милість якою Господь допомагає і укріпляє на шляху до спасіння.

Прес-служба Андрушівського благочиння.