Вірні Богові і Церкві! Соборна Божественна літургія у хатинці в Левкові!

09.11.2019

8 листопада 2019 року, в день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, мироточивого духовенство Житомирського районного благочиння зібрались на спільну Божественну літургію у селищі Левків, що поблизу міста Житомира.

Цей рік для сільської православної громади видався важким, адже всупереч їхньої волі громаду намагались склонити у розкол. Вони втратили храм і священика, але не втратили віру, Бога і Церкву...Вони стали сильнішими та ріднішими.

І ось сьогодні у невеличкій хатинці, яку надала місцева жителька, зібралось одинадцяить священиків. Божественну літургію очолив благочинний протоієрей Димитрій Новіцький. На службі миряни мали можливість молитись перед чудотворним образом Божої Матері, унікальним спископ ікони "Подільської".

Радість молитви поєднала цього дня духовенство та мирян. Після завершення богослужіння сповідники причастились святих Христових Таїн.

Наприкінці літургії отець Димитрій привітав усіх із святом, побажав крепості, сили, духовної сміливості та витримки, закликав вірян бути вірними Богові і Церкві назавжди, не дивлячись на спокуси.

Також духовенство та громада привітали отця Дмитрія, благочинного Житомирського районного благочиння з Днем небесного покровителя, побажавши йому ще багато років подвигу служіння Богу.

Пресс-служба Житомирського благочиння.