Вітаємо з 27-ю річницею хіротонії благочинного Бердичівського округу архімандрита Варфоломія (Бойкова)!

21.05.2020

Духовенство Бердичівського благочиння та віруючі вітають із Днем священницької хіротонії благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору архімандрита Варфоломія (Бойкова)!

Двадцять першого травня, коли Православна Церква вшановує пам'ять Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, архімандрит Варфоломій (Бойков) святкує 27-у річницю хіротонії.

Ваше Високопреподобіє, прийміть сердечні й теплі привітання з важливою датою та особливою подією!

Ваші пастирське служіння і мудре духовне наставництво, твердість у сповіданні віри та ревність у Бозі, щира участь у справі спасіння ближнього і старанні труди на благо Церкви – істинний приклад для всіх нас.

Щиро бажаємо Вам, дорогий і шановний отче, доброго здоров’я, кріпості сил та бадьорості духу, світлої радості і благодатної допомоги Божої у Вашому служінні! Нехай здійсняться всі мрії, нехай успішними будуть починання та справи!

Многая, благая і спасительна Вам літа!
У день цей травневий, у час особливий
Вітаємо щиро, тепло й шанобливо,
Бажаємо мудрості, сил та смирення
І зичимо Божого благословення.
Даруємо Вам почуттів теплі хвилі
І ніжні троянди, рожеві та білі,
Нехай благодать Вас небесна торкнеться,
І повниться щастям та радістю серце,
В цей день світлосяйний, важливий, знаменний
Співаємо «Многая літа» натхненно!

Прес-служба Бердичівського благочиння.