З ювілеєм!

05.04.2019

28 березня у чудовий весняний день відзначила свій ювілей постійна прихожанка Свято – Миколаївського храму НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА КОВАЛЬЧУК з смт. Пулин.

В цей святковий день чоловік Наталії Володимирівни зробив по дійсному святковий подарунок. По проханню Роман був відслужений молебень за здоров’я ювілярки.

Настоятель храму протоієрей Василій Волосянський також не лишився осторонь та привітав не лише постійну прихожанку, але й чудову жінку, турботливу доньку, гарну господиню та кваліфікованого медичного працівника Пулинської центральної районної лікарні з її ювілеєм. Побажав міцного здоров'я, радості, миру та Милості Божої, безмежного людського щастя, злагоди і добробут, душевної краси, святкового настрою, польоту мрій та перемог на життєвих стежинах. Нехай милосердний Господь допомагає у всіх добрих справах, що Ви розпочали, а Свята Покровителька посилає мудрість, терпіння, виваженість на многії літа!

Сьогодні день, буває раз в житті,
Цей день коли Вам 50 настало
Хай Вам здається – це багато літ
Але насправді дуже й дуже мало.
На довгий вік, на многа літ
На шану від людей стелися доле
Крізь все життя лиш для доброї людини
Яка горить сама й запалює,
Усіх своєю працею щоднини.
Зичимо Вам літ багато
Радості, ні крихточки біди,
Щоб життя для Вас було як свята,
І дарувало посмішку завжди.
Нехай вас охороняє Мати Божа
Від злих людей і різних бід,
Хай Господь Бог здоров’я посилає,
І прожити в щасті многа літ!

На згадку про золотий ювілей протоієрей Василій Волосянський подарував ікону Божої Матері.

Прес-служба Пулинського благочиння.