Заупокійна Божественна літургія у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому монастирі.

16.12.2021

16 грудня 2021 року, у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі відбулась соборна заупокійна Божественна літургія. Цього дня виповнилось 16 років від дня упокоїння засновниці обителі, шанованої у Житомирі та в Україні схимонахині Рафаїли (Чернецька).

Божественну літургію з нагоди події очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужив архієпископ Гурій, а також духовенство Житомирської єпархії та гості у священному сані. За літургією молились сестри та настоятелька обителі ігуменя Михаїла (Фурманець). Заупокійну Євхаристію відвідало чимало вірян та паломників.

Після завершення богослужіння було звершено панахиду, а на могилці схимонахині Рафаїли заупокійну літію. Митрополит Никодим звернувся із словом до присутніх.