Житомир. Митрополит Никодим очолив літургію в честь свята Входу Христового у Єрусалим!

21.04.2019

21 квітня 2019 року, Українська Православна Церква молитовно згадує подію Входу Господнього до Єрусалиму.

Цього дня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулось дві Божественних літургії. Пізню Євхаристію святителя Іоанна Златоустого очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики собору.

Дуже велика кількість людей, православних мирян, молодь та дітки зібрались на богослужіння у головному соборі міста. під час літургії усі разом сугубо помолились за мир в нашій державі.

Після завершення служби було звершено молебінь та прочитано молитву на освячення верби. митрополит Никодим привітав усіх житомирян зі святом та окропив мирян святою водою.