80 жителів Оліївської громади відвідали Києво-Печерську Лавру!

25.02.2020

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, в неділю, 23 лютого, 80 жителів Оліївської громади відвідали Києво-Печерську Лавру - святиню, яка є другим Уділом Пресвятої Богородиці на землі. Паломників з Оліївської громади люб'язно зустріли отець Володимир та матушка Лариса. Батюшка Володимир є нашим земляком з села Довжика – сьогодні він служить у Києво-Печерській Лаврі. Віряни з Оліївської громади мали змогу взяти участь у таїнствах Сповіді та Причастя у Трапезному соборі Святих Антонія і Феодосія Печерських. Велика радість бути присутнім на Божественній Літургії, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Для нас влаштували захоплюючу екскурсію печерами, де кожен мав змогу помолитися преподобним отцям Печерським біля їх святих мощів. Розповіли про історію та сьогодення монастиря. Ми дізналися багато дивовижних фактів. Окремо хочеться подякувати за організовану трапезу, під час якої вкотре пересвідчилися, що монастирська їжа має особливий смак та додає сил.

Також мали змогу бути присутніми під час читання акафісту Пресвятій Богородиці в честь Її ікони «Усіх скорботних Радість». Один із храмів Києво-Печерської Лаври освячений на її честь.

На завершення подорожі отець Володимир благословив усіх та вручив приємні подарунки на добру згадку про Лавру.

Дякуємо за сприяння в організації та здійсненні паломницької подорожі керівництву та депутатському корпусу Оліївської сільської ради, зокрема секретарю ради Тетяні Курінній, старості Кам'янського старостинського округу Анатолію Колокольцеву, депутатам від Світина Борису Ткаченку та Йосипу Кучинському.

Спортивно-культурний клуб. Троковичі.