10.12.2011

8 грудня, в день пам'яті святого священномученика Климента, єпископа Римського, відбулася святкова Божественна літургія в Свято-Яківському храмі м. Житомира.

Служба була приурочена Дню ангела благочинного Черняхівського района, клірика Свято-Яківської церкви архімандрита Климента (Пінчука).

У свої іменини о. архімандрит особисто очолив торжественне богослужіння. Йому співслужило духовенство Черняхівського округу, яке прибуло привітати свого благочинного.Благочинний Черняхівського районного округу молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.

Особливо молитовно співав місцевий хор.

Після завершення Літургії духовенство, на чолі з настоятелем протоієреєм Петром Костюком, відслужило подячний молебень.

У свою чергу диякон Павел Костюк провозгласив о. Клименту многоліття.

Теплими словами о. настоятель привітав іменинника, висловивши надію на довгу і плідну співпрацю на ниві Христовій.

Прес - служба Черняхівського округу

Благочинний Черняхівського районного округу молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.Благочинний Черняхівського районного округу молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.Благочинний Черняхівського районного округу молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.Благочинний Черняхівського районного округу молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.Благочинний Черняхівського районного округу молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.