Допомога військовому госпіталю від Житомирської єпархії!

20.09.2018

20 вересня 2018 року, напередодні свята Різдва Пресвятої Діви Богородиці, секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) та настоятель Свято-Серафимівського храму при обласному військовому госпіталі протоієрей Димитрій Гайдай мали зустріч із керівництвом цієї військової установи в особі Полковника медичної служби Серебрякова О.М.

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського священослужителі передали на військовий госпіталь кошти від Житомирської єпархії на придбання потрібного медичного обладнання.

У ході бесіди архімандрит Олексій передав щирі вітання від Керуючого архієрея, а ще вкотре запевнив Начальника госпіталю, що Житомирська єпархія ніколи не стоїть осторонь, а завжди допомагала і буде допомагати у нагальних питаннях і потребах. Окрім цього клірики єпархії постійно моляться за здоров'я та збереження життя військових нашої держави.