Духовенство, дітки недільної школи та прихожани Свято-Успенського архієрейського собору привітали митрополита Никодима із Різдвом Христовим!

07.01.2019

7 січня 2019 року, в день свята Різдва Христового, по завершенні Божественної літургії у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі відбувся урочистий різдвяний виступ вихованців воскресної школи.

Святкове дійство відбулось за присутніості правлячого архієрея митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, духовенства храму, а також чималої кількості прихожан та гостей.

Дітки недільної школи співали колядки, розказували різноманітні вінчування і різдвяні вірші, ще зобразили доволі цікаву виставу, де показали важливість свята Христового Різдва для кожної людини.

Митрополит Никодим подякував діткам за чудові вітання та прославлення Народженого Спасителя, усім вірянам Владика висловив подяку за присутність та правильне духовне виховання своїх діточок. Також архіпастир побажав усім в чистоті думок та благодаті провести святі різдвяні дні.

Відразу після цього духовенство, працівники та хористи архієрейського собору завітали до митрополита Никодима із різдвяною колядою.